Tarasy Sokółki - baner promocyjny

Tarasy Sokółki - Niesamowite miejsce z pięknymi widokami

Tarasy Sokółka – specjalnie dla Państwa stworzyliśmy a raczej cały czas tworzymy cudowne miejsce na Górze Warownej oddalone 5 min drogi pieszo od Sokółki do odpoczynku, odprężenia ale i również miejsce do okolicznościowych imprez, wyjazdów integracyjnych, wieczorów kawalerskich czy panieńskich...Nieskromnie twierdzimy iż jest to najpiękniejsze miejsce widokowe w Srebrnej Górze z cudowną panoramą na Góry Bardzkie i Sowie. Niezwykle szeroka perspektywa całej Ziemi Ząbkowickiej widoczny na spacerze wirtualnym robi jeszcze większe wrażenie na żywo. Przy dobrej pogodzie całe Przedgórze Sudeckie jak na dłoni...widoczność do 50 kilometrów

Na Tarasach Sokółki możemy zorganizować dla Państwa imprezę na każdą okazję, zaopatrując ją naszą doskonałą gastronomią, węzeł sanitarny z WC oraz oświetlenie pozwalają biesiadować w tym miejscu wiele godzin czując się komfortowo. Miejsce jast zadaszone dwiema wiatami, pod dachem może przebywać do 90 osób, nie są więc nasze imprezy plenerowe uzależnione od pogody.

Niczym nie skrępowani mogą Państwo się rozkoszować na przykład naszą biesiadą grillową: zapiekane goloneczki gotowane w piwie, miodowo pikantne żeberka, steki z karczku w przyprawach, szaszłyki drobiowo ­ warzywne, kaszaneczki, szaszłyki z polędwiczki, sałatka wiosenna, pieczone ziemniaczki w przyprawach, pieczywo, tzatzyki, sosy Kiełbaska z ogniska.

Pozwól się ugościć naszej życzliwej i przyjaznej obsłudze w trakcie pobytów w Sokółce. Przypominamy iż nasza oferta gastronomiczna skierowana jest wyłącznie do klientów nocujących.

Zdjęcie tarasów Sokółki
Zdjęcie tarasów Sokółki
Zdjęcie tarasów Sokółki
Zdjęcie tarasów Sokółki
Zdjęcie tarasów Sokółki
Zdjęcie tarasów Sokółki