• 1

 

 

 

Propozycja wycieczki przygotowana z myślą o najbardziej wymagających klientach.
Doskonała kuchnia i program atrakcji obejmujący najbardziej tajemnicze zakątki Srebrnej Góry i Gór Sowich


DZIEŃ I

Obiad: Rosół, filet z kurczaka w złocistej panierce z ziarnami słonecznika podany z frytkami i surówką

Program

Kolacja: 
Ognisko na Tarasach Sokółki: Kiełbaski, nuggets’y, pieczywo, sosy!!!

Wieczorne zabawy w plenerze

 

DZIEŃ II

Śniadanie

Program

Obiad: 
Zupa pomidorowa, Gulasz drobiowy w sosie własnym z kaszą i surówką

Program

Kolacja: Doskonała pizza na własnym cieście: all you can eat

Wieczór filmowy

 

DZIEŃ III

Śniadanie

Program

Obiad:
Zupa ogórkowa, kotleciki mielone w akompaniamencie ziemniaczków i surówki

 

ŚNIADANIA W FORMIE SZWEDZKIEGO STOŁU:

herbata, bułeczki, pieczywo, na ciepło: paróweczki, jajka gotowane

słodkie: rogaliki z serem, pączki z powidłami,mleko,płatki corn flakes,

półmiski: wędlin, serów, warzyw, miód, dżem

 

Cena wycieczki: 319 zł / os. (cena obowiązuje przy minimum 40 uczestnikach)

i obejmuje: stałą opiekę instruktorów, wyżywienie,noclegi, program atrakcji.

 

 

 

 • Zwiedzanie największej górskiej twierdzy w Europie +

  fort Donjon w towarzystwie żołnierza 33 regimentu von Alvensleben. Zwiedzanie, pokaz strzału z broni czarnoprochowej, najniższe poziomy twierdzy i Kazamata Studzienna, sala tortur i mini muzeum.
 • Podstawowe techniki alpinistyczne +

  Polecamy zajęcia alpinistyczne na nowej ściance wspinaczkowej oraz emocjonujący zjazd tyrolką. Uczestnicy poznają podstawy alpinistyki, zapoznają się ze sprzętem wspinaczkowym i technikami asekuracji na ściance.
 • Miejska gra terenowa „10 srebrnych talarów” +

  uczestnicy podzieleni na konkurujące grupy, wyposażeni w mapę oraz instrukcję gry muszą odnaleźć i zebrać jak największą liczbę srebrnych talarów. Grupa która zbierze ich więcej – wygrywa. Podczas gry trzeba będzie rozwiązywać zagadki logiczne, pytać mieszkańców o wskazówki i orientować się w zabytkowej zabudowie starego miasteczka górniczego.
 • Folwark Szyfrów +

  historia Dolnego Śląska w interaktywnej zabawie przeniesionej rodem z gier komputerowych. Zadaniem jest wyjście z pokoju w mniej niż 60 minut, każdy z nich, jest opowieścią, której jesteście głównymi bohaterami, gdzie musicie wykazać się sprytem, spostrzegawczością, logicznym myśleniem i przede wszystkim, działać zespołowo. Posiadamy aż cztery pokoje-epoki: Tajemnica Riese rok 1945, koniec II wojny światowej, skradzione złoto Dolnego Śląska, podziemia kompleksu Riese; Znajdujecie się w bunkrze i tylko odnalezienie wszystkich kluczy pozwoli na wydostanie się na zewnątrz. Dodatkową nagrodą, będzie odkrycie w podziemnych magazynach złota zrabowanego przez faszystów. Kazamaty rok 1807, wojska Napoleona zdobywają Twierdzę Kłodzką, jesteś ostatnim Pruskim jeńcem; Zimne i wilgotne podziemia twierdzy to miejsce gdzie właśnie się obudziliście, czeka was prawdziwa ucieczka z tego wrogiego miejsca i tylko odnalezienie wszystkich ukrytych przedmiotów będzie gwarancją sukcesu. Zaraza- rok 1606, epidemia Dżumy pustoszy miasto Frankenstein (Ząbkowice Śląskie), zagadka grabarzy i ich trującego proszku. Dom jednego z grabarzy w którym to, sporządzany był proszek ze zwłok, pokój pełen liczb, wzorów i grozy. Grobowiec rok 1855 , Odnalezione zostało wejście do grobowca Marianny Orańskiej i macie okazję odkryć tajemnicę tego miejsca. Miejsce dla ludzi o mocnych nerwach, lubiących opowieści rodem z filmów przygodowych...Pokój dla minimum 4 osób a maksymalnie 10.
 • Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim +

  wyprawa pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej, pradawną doliną, pomiędzy kolorowymi łąkami i wysokimi skałami otulonymi rozśpiewanym lasem, który od stuleci porasta zbocza gór Bardzkich. Oprócz zachwycających widoków, uczestnicy spływu będą mogli zrobić zdjęcia fascynującym mieszkańcom tej pięknej okolicy – czaplom, perkozom, sarnom i... dzikom!
 • 1

Kaucja - regulamin

W naszym obiekcie w większości wypadków nie wymagamy wpłaty zaliczki. W pewnych terminach wymagamy wpłaty kaucji tytułem rezerwacji terminu. Kaucja jest wpłacana na nasze konto, ze wskazaniem w tytule że jest to kaucja, datą, nazwiskiem lub nazwą zgodnie z rezerwacją. Wszystkie wpłaty są traktowane jako kaucja, nawet jeśli w tytule wpisane jest zaliczka, zadatek itp. podlegają one zwrotowi po przyjeździe. Kaucja przepada w momencie rezygnacji bądź nie pojawienia się gościa w obiekcie

Nasza oferta

 • Komfortowo wyposażone pokoje
 • Wyśmienita kuchnia
 • Oferty sezonowe
 • Tarasy Sokółki
 • Sauna fińska
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Bilard i dart
 • Imprezy okolicznościowe
 • Wycieczki szkolne

Kontakt

Konrad Sokołowski
Sokółka Pension & Restaurant
ul. Letnia 26, 57-215 Srebrna Góra
tel. 74 / 8180211
kom. +48 607 039 414

sokolka@poczta.onet.pl

nr konta Bank Spółdzielczy:
92 9533 1014 2003 0003 5510 0001