Przygotowaliśmy dla Państwa miejską grę terenową. Zabawę, która odbywa się w urokliwym centrum Srebrnej Góry, polegającą na odnajdowaniu ukrytych talarów na podstawie zagadek związanych z historią miasteczka i mapki miejscowości. Grupa podzielona zostaje na drużyny rywalizujące ze sobą. Scenariusz gry owiany jest tajemnicą...szczegóły w trakcie zabawy.

Miejska gra terenowa „10 srebrnych talarów”
Srebrno górska gra wykorzystująca przestrzeń miejską jako istotny element rozgrywki. Zabawa łączy w sobie cechy flash mobów, happeningów ulicznych oraz gier komputerowych, RPG i podchodów. Uczestnicy podzieleni są na konkurujące grupy, każda z nich otrzymuje instrukcję według której musi znaleźć pięć zaznaczonych na mapie punktów, są one dodatkowo oznaczone widocznym znakiem, w jego pobliżu ukryty jest charakterystyczny talar.
Kolejne pięć talarów trzeba odnaleźć na podstawie zagadek logicznych i pytań inspirowanych wydarzeniami historycznymi i charakterystycznymi miejscami w Srebrnej Górze.
Zasada podobna do mapy, odgadując gdzie znajduje się punkt z wskazówki, szukamy oznaczonego punktu i ukrytego w pobliżu talara.
Uczestnicy  wyposażeni w mapę oraz instrukcję gry ruszają na poszukiwania, muszą odnaleźć i zebrać jak największą liczbę srebrnych talarów.
Grupa która zbierze ich więcej – wygrywa.
Podczas gry trzeba będzie rozwiązywać zagadki logiczne, pytać mieszkańców o wskazówki i orientować się w zabytkowej zabudowie starego miasteczka górniczego.
Najlepszy zespół oprócz satysfakcji ze zwycięstwa otrzyma nagrodę niespodziankę.

 

Kaucja - regulamin

W naszym obiekcie nie wymagamy wpłaty zaliczki. W pewnych terminach wymagamy wpłaty kaucji tytułem rezerwacji terminu. Kaucja jest wpłacana na nasze konto, ze wskazaniem w tytule że jest to kaucja, datą, nazwiskiem lub nazwą zgodnie z rezerwacją. Wszystkie wpłaty są traktowane jako kaucja, nawet jeśli w tytule wpisane jest zaliczka, zadatek itp. podlegają one zwrotowi po przyjeździe. Kaucja przepada w momencie rezygnacji bądź nie pojawienia się gościa w obiekcie

Nasza oferta

  • Komfortowo wyposażone pokoje
  • Wyśmienita kuchnia
  • Oferty sezonowe
  • Tarasy Sokółki
  • Sauna fińska
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Imprezy okolicznościowe
  • Wycieczki szkolne

Kontakt

Konrad Sokołowski
Sokółka Pension & Restaurant
ul. Letnia 26, 57-215 Srebrna Góra
tel. 74 / 8180211
kom. +48 607 039 414

sokolka@poczta.onet.pl

nr konta mBank:
21 1140 2017 0000 4502 0766 8751