• 1
 • 2
 • 3
 • Wielkanoc w Sokółce

  Święta Wielkiej Nocy traktujemy u nas wyjątkowo, przygotowujemy bogatą ofertę gastronomiczną na najwyższym poziomie i w doskonałej cenie.
  Read More
 • Wyjazd Integracyjny

  Srebrna Góra w towarzystwie żołnierza pruskiego regimentu: Zwiedzanie największej górskiej twierdzy w Europie i spotkanie z komendantem twierdzy. Nauka obsługi
  Read More
 • Miejska gra Terenowa

  Przygotowaliśmy dla Państwa miejską grę terenową. Zabawę, która odbywa się w urokliwym centrum Srebrnej Góry, polegającą na odnajdowaniu ukrytych talarów
  Read More

Sokółka Pension & Restaurant

 • O nas

  W centrum malowniczej miejscowości Srebrna Góra, u podnóża największej górskiej twierdzy w Europie, znajduje się doskonale wkomponowany w zabytkową zabudowę śródmiejską nowo wybudowany pension łączący elementy tradycyjne z nowoczesnymi. Ciekawe wnętrze klimatyzowanej restauracji będzie idealnym miejscem wypoczynku dla grup integracyjnych, romantycznych wypadów dla dwojga oraz wyjazdów rodzinnych.
 • Komfortowe pokoje

  Posiadamy komfortowe pokoje z łazienkami, TV LCD 32” z telewizją Cyfrową oraz bezprzewodowym internetem. W podziemiach posiadamy saunę z koloroterapią, panelem solnym i nagłośnieniem. Do dyspozycji gości jest wypoczynkowy taras widokowy z placem zabaw dla dzieci osadzony na skalnych półkach. Proponujemy Państwu pokoje w dwóch standardach, które jak mamy nadzieję zaspokoją wszystkie gusta i portfele. Ilość miejsc noclegowych 60.
 • Restauracja

  Z niezwykłą starannością podchodzimy do oferty gastronomicznej. Zapraszamy do spróbowania przygotowanych, z należytą pieczołowitością dań. Nasza kuchnia, wykorzystująca lokalne bioprodukty, zaspokoi najbardziej wybredne podniebienia. W klimatycznej restauracji odnajdą Państwo również oryginalne klasztorne piwo Opat, z niewielkiego browaru w Czechach oraz doskonałe węgierskie wina.
 • 1

Kilka słów o nas...

Sokółka Pension & Restaurant jest nowo wybudowanym obiektem, znajdującym się w centrum Srebrnej Góry wśród zabytkowych kamieniczek
u podnóża największej górskiej twierdzy w Europie w niewielkiej odległości od wielu atrakcji Sudetów.
Wyjątkowe położenie na przełęczy między górami Sowimi i Bardzkimi czyni miejsce to fascynującym.

Dysponujemy 25 komfortowymi pokojami dwu i trzyosobowymi, 60 miejscami noclegowymi, wszystkie z łazienkami, telewizorami LCD 32',
telewizją cyfrową oraz dostępem do bezprzewodowego internetu. Nasze gustownie i funkcjonalnie urządzone pomieszczenia uczynią pobyt w Sokółce wygodnym.
U nas w ciepłej, domowej atmosferze otoczymy Was profesjonalną obsługą.

Tarasy Sokółka – specjalnie dla Państwa stworzyliśmy a raczej cały czas tworzymy cudowne miejsce na Górze Warownej
oddalone 5 min drogi pieszo od Sokółki do odpoczynku, odprężenia ale i również miejsce do okolicznościowych imprez, wyjazdów integracyjnych,
wieczorów kawalerskich czy panieńskich…Nieskromnie twierdzimy iż jest to najpiękniejsze miejsce widokowe
w Srebrnej Górze z cudowną panoramą na Góry Bardzkie i Sowie. Niezwykle szeroka perspektywa całej Ziemi Ząbkowickiej widoczny
na spacerze wirtualnym robi jeszcze większe wrażenie na żywo.
Przy dobrej pogodzie całe Przedgórze Sudeckie jak na dłoni…widoczność do 50 kilometrów


Prezentacja VIDEO

 

Przygotowaliśmy dla Państwa miejską grę terenową. Zabawę, która odbywa się w urokliwym centrum Srebrnej Góry, polegającą na odnajdowaniu ukrytych talarów na podstawie zagadek związanych z historią miasteczka i mapki miejscowości. Grupa podzielona zostaje na drużyny rywalizujące ze sobą. Scenariusz gry owiany jest tajemnicą...szczegóły w trakcie zabawy.

Miejska gra terenowa „10 srebrnych talarów”
Srebrno górska gra wykorzystująca przestrzeń miejską jako istotny element rozgrywki. Zabawa łączy w sobie cechy flash mobów, happeningów ulicznych oraz gier komputerowych, RPG i podchodów. Uczestnicy podzieleni są na konkurujące grupy, każda z nich otrzymuje instrukcję według której musi znaleźć pięć zaznaczonych na mapie punktów, są one dodatkowo oznaczone widocznym znakiem, w jego pobliżu ukryty jest charakterystyczny talar.
Kolejne pięć talarów trzeba odnaleźć na podstawie zagadek logicznych i pytań inspirowanych wydarzeniami historycznymi i charakterystycznymi miejscami w Srebrnej Górze.
Zasada podobna do mapy, odgadując gdzie znajduje się punkt z wskazówki, szukamy oznaczonego punktu i ukrytego w pobliżu talara.
Uczestnicy  wyposażeni w mapę oraz instrukcję gry ruszają na poszukiwania, muszą odnaleźć i zebrać jak największą liczbę srebrnych talarów.
Grupa która zbierze ich więcej – wygrywa.
Podczas gry trzeba będzie rozwiązywać zagadki logiczne, pytać mieszkańców o wskazówki i orientować się w zabytkowej zabudowie starego miasteczka górniczego.
Najlepszy zespół oprócz satysfakcji ze zwycięstwa otrzyma nagrodę niespodziankę.

 

Kaucja - regulamin

W naszym obiekcie w większości wypadków nie wymagamy wpłaty zaliczki. W pewnych terminach wymagamy wpłaty kaucji tytułem rezerwacji terminu. Kaucja jest wpłacana na nasze konto, ze wskazaniem w tytule że jest to kaucja, datą, nazwiskiem lub nazwą zgodnie z rezerwacją. Wszystkie wpłaty są traktowane jako kaucja, nawet jeśli w tytule wpisane jest zaliczka, zadatek itp. podlegają one zwrotowi po przyjeździe. Kaucja przepada w momencie rezygnacji bądź nie pojawienia się gościa w obiekcie

Nasza oferta

 • Komfortowo wyposażone pokoje
 • Wyśmienita kuchnia
 • Oferty sezonowe
 • Tarasy Sokółki
 • Sauna fińska
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Bilard i dart
 • Imprezy okolicznościowe
 • Wycieczki szkolne

Kontakt

Konrad Sokołowski
Sokółka Pension & Restaurant
ul. Letnia 26, 57-215 Srebrna Góra
tel. 74 / 8180211
kom. +48 607 039 414

sokolka@poczta.onet.pl

nr konta Bank Spółdzielczy:
92 9533 1014 2003 0003 5510 0001